V šentjurskem zdravstvenem domu, kjer so odprli novo ambulanto družinske medicine, so
zaradi velikega zanimanja bolnike včeraj začeli vpisovati že ob polnoči in do sedme ure zapolnili kvoto.
Za to potezo so predhodno pridobili pozitivno mnenje zdravstvenega ministrstva in zdravstvene zavarovalnice. Tako so se izognili dolgim čakalnim vrstam, saj so občani v dom začeli prihajati že v ponedeljkovih večernih urah.
Ambulanto bo vodila specialistka družinske medicine Tanja Šeligo Drame.
RSP, foto arhiv Novic
