Kira Štruc-Jurički očarala v finalu Slovenija ima talent

Mlada Konjičanka Kira Štruc-Jurički je sinoči z odliko opravila še finalni nastop v oddaji Slovenija ima talent. V finalu je gledalcem pričarala pravo zimsko pravljico.

Foto: posnetek zaslona/POP TV

Zapela je priredbo božične klasike All I want for christmas is you in Sveto noč. Po nastopu se je na družbenih omrežjih zahvalila vsem, ki so v minulih tednih verjeli vanjo in jo podpirali ter obljubila, da je to šele začetek, saj je pred njo še mnogo izzivov.
»Hvala, ker ste mi uresničili sanje in sem lahko bila del tega šova. Čestitke zmagovalcema Edvardu in Fridi za zmago v 10. jubilejni sezoni. Hvala vsem, ki ste me podpirali na poti. Vaša podpora, zaupanje in energija mi res veliko pomeni. To je šele začetek, pred mano je še mnogo izzivov. Hvala vsem, ki ste verjeli vame,« je zapisala po finalnem nastopu. (N. K.)