Štajerski vikend športni napovednik

Petek, 18. marec

*Nogomet
3. slovenska liga – sever – 15. krog
ob 18.00 Maribor B – Koroška Dravograd

*Futsal
1. slovenska futsal liga – četrtfinale (prva tekma, igrajo na dve zmagi)
ob 21.00 Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Puntar

Sobota, 19. marec

*Nogomet
1. slovenska liga – 26. krog
ob 14.55 Maribor – Krka
ob 15.00 Celje – Domžale
3. slovenska liga – sever – 15. krog
ob 15.00 AjDAS Lenart – Šmarje pri Jelšah
ob 15.00 Dravinja – Fužinar Noži Ravne

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 18. krog
ob 19.00 Futsal klub Dobrepolje – Kebelj Pizzeria Salama

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – Liga Telemach, Liga za prvaka, 1. krog
ob 19.00 Zlatorog Laško – Union Olimpija
ob 19.00 Rogaška – Helios Suns
ob 19.00 Krka – Tajfun
2. slovenska košarkarska liga – moški, 18. krog
ob 19.00 Slovan – AKK Branik Maribor
ob 19.00 Kolpa Črnomelj – ECE Celje
ob 19.00 Mesarija Prunk Sežana – Konjice
3. slovenska košarkarska liga – moški, za mesta od 13 do 18, 4. krog
ob 18.00 Calcit Basketball – Bistrica
1. ženska košarkarska liga, 2. del – 5. krog
ob 16.30 Maribor – Grosuplje
ob 17.30 Triglav – Athlete Celje

*Rokomet
1. slovenska NLB Leasing liga – moški – 23. krog
ob 19.30 Maribor Branik – Trimo Trebnje

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, modra skupina, 9. krog
ob 19.00 Panvita Pomgrad – Maribor
1. slovenska liga – ženske, modra skupina, 10. krog
ob 16.00 GEN-I Volley – Nova KBM Branik
2. slovenska liga v odbojki – vzhod, ženske – 18. krog
ob 16.00 ŽOK Mislinja – Nova KBM Branik II.
3. slovenska liga v odbojki – center, ženske – 16. krog
ob 18.00 Celje – ŽOK Šentvid Žlindra

Nedelja, 20. marec

*Nogomet
3. slovenska liga – sever – 15. krog
ob 15.00 Šmartno 1928 – Mons Claudius
ob 15.00 Šampion – Videm

*Košarka
2. ženska košarkarska liga, 16. krog
ob 15.00 Konjice – Ježica

*Rokomet
1. slovenska NLB Leasing liga – moški – 23. krog
ob 18.00 Celje Pivovarna Laško – Urbanscape Loka

Ponedeljek, 21. marec

*Hokej
Državno prvenstvo – polfinale (druga tekma, igrajo na dve zmagi)
ob 18.15 ECE Celje – Sij Acroni Jesenice

Ostalo

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 18. krog
Enemon – Konstruktor
1. B slovenska liga moški, 18. krog
Konjice – Hidro
1. A slovenska liga ženske, 18. krog
Miklavž – Konstruktor
Celje – Kamnik
Brest – Impol

*Atletika
Svetovno dvoransko prvenstvo v atletiki od četrtka, 17. do nedelje, 20. marca gosti ameriški Portland. Slovenijo bodo zastopali trije atleti: člana celjskega Kladivarja Luka Janežič (400 metrov) in Marina Tomić (60 metrov ovire), ter Maja Mihalinec iz Atletskega kluba Velenje (60 metrov). Janežiča in Tomićevo predtek oziroma polfinale čakata v petek zvečer in ponoči po slovenskem času, Mihalinčeva bo prvič nastopila v soboto zvečer.