Štajerski vikend športni napovednik

PETEK, 9. DECEMBER

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 9. krog
ob 20.00 Dobovec Pivovarna Kozel – FC Litija
ob 20.00 PROEN Maribor – KMN Sevnica

*Košarka
3. slovenska košarkarska liga vzhod – moški, 9. krog
ob 19.30 Bistrica – Radenska Creativ Sobota

*Odbojka
1. slovenska liga v odbojki – ženske – 10. krog
ob 18.00 Nova KBM Branik – Calcit Volleyball
2. slovenska liga v odbojki – vzhod, ženske – 10. krog
ob 20.00 Nova KBM Branik II. – Svolley Vuzenica

SOBOTA, 10. DECEMBER

*Nogomet
1. slovenska liga – 21. krog
ob 12.00 Aluminij – Celje
ob 20.15 Domžale – Maribor

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 9. krog
ob 20.30 Kebelj – FC Ivančna Gorica

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 10. krog Lige Nova KBM
ob 19.00 Šenčur Gorenjska gradbena družba – Rogaška
ob 19.00 Terme Olimia Podčetrtek – LTH Castings
2. slovenska košarkarska liga – moški, 8. krog
ob 17.00 Ljubljana – Celje
ob 19.00 Elektra Šoštanj – Konjice
ob 20.30 AKK Branik Maribor – ECE Triglav
1. ženska košarkarska liga, 9. krog
ob 16.30 Konjice – Triglav
ob 17.30 Janina – Maribor

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 10. krog
ob 20.30 Vardar – Celje Pivovarna Laško
1. slovenska NLB Leasing liga – moški – 15. krog
ob 19.00 Slovenj Gradec 2011 – Maribor Branik

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 12. krog
ob 19.00 Calcit Volleyball – Hoče
3. slovenska liga – vzhod, moški, 10. krog
ob 19.00 Slovenska Bistrica – Maribor II.
2. slovenska liga v odbojki – vzhod, ženske – 10. krog
ob 17.30 ŽOK GSV Zava Ptuj – Swatycomet Zreče
ob 18.00 Celje – Mozirje

NEDELJA, 11. DECEMBER

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 12. krog
ob 17.00 Maribor – Krka

PONEDELJEK, 12. DECEMBER

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 10. krog Lige Nova KBM
ob 18.45 Tajfun – Portorož

OSTALO

*Kegljanje
Evropska liga prvakinj – ženske, 1/8 finala (povratna tekma, prvo na kegljišču Golovec so Celjanke dobile s 7:1)
Sobota, 10. december, BSV Voith St. Pölten (Avstrija) – Celje

*Atletika
V nedeljo, 11. decembra, bo v italijanskem mestu Chia evropsko prvenstvo v krosu. V konkurenci mlajših članov bo nastopil član Atletskega društva Slovenska Bistrica Matej Šturm, med mladinci pa član celjskega Kladivarja Jan Kokalj.