Štajerski vikend športni napovednik

PETEK, 11. OKTOBER

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 4. krog
ob 20.15 Mlinše – Futsal klub Kebelj

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 2. krog
ob 19.30 Zlatorog Laško – Gorenjska gradbena družba Šenčur
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 1. krog
ob 20.15 Janče Ljubljana – Konjice

SOBOTA, 12. OKTOBER

*Nogomet
2. slovenska liga – 13. krog
ob 15.30 Koper – Rogaška
3. slovenska liga – vzhod – 8. krog
ob 15.30 Avto Rajh Ljutomer – Dravinja
ob 15.30 Zreče – Radgona
ob 16.00 Šampion – Podvinci

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 2. krog
ob 19.00 Šentjur – Helios Suns
ob 19.00 Rogaška – Hopsi Polzela
2. slovenska košarkarska liga – moški, 1. krog
ob 19.00 PVC Nagode Postojna – Celje
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 1. krog
ob 20.00 Zagorje – Vojnik
ob 20.30 AKK Branik – Bistrica
1. ženska košarkarska liga, 3. krog
ob 16.30 Konjice – Akson Ilirija
ob 17.00 Cinkarna Celje – Triglav
ob 18.00 Domžale – Maribor

*Rokomet
1. slovenska NLB liga – moški – 6. krog
ob 19.00 Jeruzalem Ormož – Maribor Branik
1. ženska rokometna liga – 4. krog
ob 19.30 Litija – Zelene doline Žalec

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 2. krog
ob 19.00 Krka – Maribor
ob 19.30 Črnuče – Hoče
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 1. krog
ob 18.00 Calcit Volley – Nova KBM Branik
ob 18.00 GEN-I Volley – Formis (Hoče)
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 1. krog
ob 19.00 ŽOK Triglav Kranj – Weiler Volley Zreče

*Hokej
Liga IHL – moški
ob 18.00 True Celje – Crvena Zvezda

NEDELJA, 13. OKTOBER

*Nogomet
3. slovenska liga – vzhod – 8. krog
ob 15.30 Šmartno 1928 – Kety Emmi Bistrica

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 4. krog
ob 17.00 Paris Saint-Germain Handball – Celje Pivovarna Laško

*Hokej
Liga IHL – moški
ob 19.30 True Celje – Crvena Zvezda

OSTALO

*Nogomet
Kvalifikacije za evropsko prvenstvo – 7. in 8. krog
Četrtek, 10. oktober: Severna Makedonija – Slovenija 2:1
Nedelja, 13. oktober, ob 20.45 (Stožice): Slovenija – Avstrija
*V slovenski reprezentanci je tudi Benjamin Verbič iz Vojnika.

*Futsal
Turnir glavnega dela UEFA lige prvakov (v Podčetrtku). Spored tekem:
Sreda, 9. oktober:
Sporting CP : Mostar SG 5:0
Ekonomac Kragujevac : FK Dobovec 0:4
Četrtek, 10. oktober:
Ekonomac Kragujevac : Sporting CP 1:12
FK Dobovec : Mostar SG 7:2
Sobota, 12. oktober:
ob 17:30 Mostar SG : Ekonomac Kragujevac
ob 20:00 FK Dobovec : Sporting CP

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 4. krog
Konjice – Ograjca
Konstruktor – Gorica
1. A slovenska liga ženske, 4. krog
Ljubelj – Celje