Štajerski vikend športni napovednik

PETEK, 15. MAREC

*Futsal
1. slovenska futsal liga – četrtfinale (prve tekme, igrajo na dve zmagi)
ob 20.00 FutureNet Maribor – KMN Oplast Kobarid
ob 21.00 Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Sevnica

SOBOTA, 16. MAREC

*Nogomet
1. slovenska liga – 23. krog
ob 14.45 Celje – Triglav
ob 20.30 Olimpija – Maribor
2. slovenska liga – 19. krog
ob 15.00 Rogaška – Ankaran Hrvatini
3. slovenska liga – sever – 16. krog
ob 15.00 Kety Emmi Bistrica – Avto Grubelnik Dravograd
ob 15.00 Pohorje – Videm pri Ptuju
ob 15.00 Tehnotim Pesnica – Šmartno 1928
ob 15.00 Zreče – Šampion

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – Liga Nova KBM, Liga za prvaka, 3. krog
ob 19.00 Rogaška – Sixt Primorska
1. slovenska košarkarska liga – Liga Nova KBM, Liga za obstanek, 3. krog
ob 19.00 Šentjur – Gorenjska gradbena družba Šenčur
ob 19.00 Ilirija – Zlatorog Laško
2. slovenska košarkarska liga – moški, 21. krog
ob 19.00 Brinox Medvode – Terme Olimia Podčetrtek
ob 20.00 Grosuplje – Celje
3. slovenska košarkarska liga – Liga za prvaka – moški, 3. krog
ob 19.00 Gorica – Vojnik Gradbena trgovina G7
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, za razvrstitev, 3. krog
ob 15.00 AKK Branik Maribor – Konjice
3. slovenska košarkarska liga – Liga za obstanek – moški, 3. krog
ob 19.30 Pivka Perutninarstvo – Bistrica
1. ženska košarkarska liga, 2. del, 11. krog
ob 17.15 Konjice – Cinkarna Celje

*Rokomet
1. slovenska NLB liga – moški – 22. krog
ob 18.00 Krka – Maribor Branik
ob 19.00 Dobova – Celje Pivovarna Laško
1. ženska rokometna liga – 18. krog
ob 19.00 Mlinotest – Z’dežele Celje
ob 19.00 Zelene doline Žalec – Velenje

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, zelena skupina – 1. krog
ob 19.00 Hoče – Šoštanj Topolšica
1. A slovenska liga v odbojki – ženske, zelena skupina – 2. krog
ob 19.00 Swatycomet Zreče – ŽOK Ljutomer

*Hokej
Liga IHL – moški, končnica – četrtfinale (tretja tekma)
ob 18.45 Slavija Junior – ECE Celje

OSTALO

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 17. krog
Konjice – Proteus
Konstruktor – Calcit
1. A slovenska liga ženske, 17. krog
Ljubelj – Celje
Triglav – Impol

*Smučarski skoki
Nadaljuje se norveška turneja, na kateri nastopa tudi Timi Zajc iz Hramš. V soboto, 16. marca in nedeljo, 17. marca bosta na sporedu še tekmi na letalnici v Vikersundu.

*Smučarski kros
Švicarski Veysonnaz bo gostil tekmo svetovnega pokala v smučarskem krosu, in sicer v nedeljo, 17. marca. Verjetno bo tekmoval tudi Mariborčan Filip Flisar.