Štajerski vikend športni napovednik

PETEK, 11. JANUAR

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 12. krog
ob 20.00 KMN Sevnica – Dobovec Pivovarna Kozel
ob 20.30 KMN Bronx Škofije – FutureNet Maribor
2. slovenska futsal liga – 12. krog
ob 20.00 KMN Velike Lašče – Futsal klub Kebelj

*Košarka
2. slovenska košarkarska liga – moški, 13. krog
ob 19.00 Terme Olimia Podčetrtek – Plama Pur

SOBOTA, 12. JANUAR

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 13. krog Lige Nova KBM
ob 19.00 Rogaška – Ilirija
ob 19.00 Šenčur Gorenjska gradbena družba – Zlatorog Laško
ob 19.00 Šentjur – Helios Suns
2. slovenska košarkarska liga – moški, 13. krog
ob 19.00 Brinox Medvode – Celje
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 10. krog
ob 19.00 Nazarje – Vojnik Gradbena trgovina G7
ob 19.00 Radenska Creativ Sobota – Konjice
ob 20.30 AKK Branik Maribor – Bistrica
1. ženska košarkarska liga, 2. del, 1. krog
ob 14.30 Grosuplje – Cinkarna Celje
ob 18.00 Akson Ilirija – Konjice

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 11. krog
ob 18.00 Maribor – Hiša na kolesih
ob 19.00 Hoče – Salonit Anhovo
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 11. krog
ob 18.00 Roto-Kema Puconci – Formula Formis (Hoče)
ob 19.00 ŽOK Ljutomer – Nova KBM Branik

*Hokej
Liga IHL – moški
ob 19.00 Slavija Junior – ECE Celje

OSTALO

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 10. krog
Konjice – Hrastnik
Konstruktor – Sij Acroni
1. A slovenska liga ženske, 10. krog
Calcit – Impol
Remoplast – Celje

*Atletika
V soboto, 12. januarja, bo v Slovenski Bistrici dvoransko prvenstvo Slovenije za pionirje, rojene leta 2009 in 2008. Ob tem bo tudi miting za starejše starostne skupine – v teku na 60 metrov se bodo pomerili tudi člani.

*Smučarski skoki
Italijansko prizorišče Val di Fiemme bo gostilo tekmi za svetovni pokal. V soboto, 12. januarja in v nedeljo, 13. januarja bosta na sporedu dve posamični preizkušnji. Slovenijo bo zastopal tudi Timi Zajc iz Hramš, ki je svojo športno pot začel v klubu iz Vizor.