Štajerski vikend športni napovednik

PETEK, 7. DECEMBER

*Nogomet
1. slovenska liga – 19. krog
ob 16.45 Rudar – Maribor

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 10. krog
ob 20.00 FutureNet Maribor – Benedikt Avtodeli Džauš
ob 20.30 FSK Stripy – Dobovec Pivovarna Kozel

*Odbojka
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 9. krog
ob 19.00 ŽOK Ljutomer – Formula Formis (Hoče)
(teletekst 553 in internet stran: Odbojkarska zveza Slovenije)

SOBOTA, 8. DECEMBER

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 10. krog
ob 19.30 Futsal klub Kebelj – FC Hiša daril Ptuj

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 8. krog Lige Nova KBM
ob 19.00 Helios Suns – Zlatorog Laško
ob 19.00 Krka – Rogaška
ob 19.00 Šentjur – Sixt Primorska
2. slovenska košarkarska liga – moški, 9. krog
ob 19.30 Terme Olimia Podčetrtek – Portorož
ob 20.00 Celje – ECE Triglav
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 7. krog
ob 17.00 Bistrica – Vojnik Gradbena trgovina G7
ob 19.00 Konjice – Zagorje
ob 20.30 AKK Branik Maribor – Calcit Basketball
1. ženska košarkarska liga, 10. krog
ob 17.30 Grosuplje – Konjice
ob 18.00 Triglav – Cinkarna Celje
ob 18.30 Domžale – Maribor

*Rokomet
1. slovenska NLB liga – moški – 13. krog
ob 18.00 Urbanscape Loka – Celje Pivovarna Laško
ob 19.00 Koper 2013 – Maribor Branik

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 9. krog
ob 19.00 Hoče – Panvita Pomgrad
ob 19.30 Calcit Volley – Maribor
2. slovenska liga – moški, 9. krog
ob 19.00 Slovenska Bistrica – GEN-I Volley
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 9. krog
ob 18.00 Nova KBM Branik – Luka Koper
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 9. krog
ob 19.00 Piran – Nova KBM Branik II
ob 19.00 Swatycomet Zreče – ŽOK Triglav Kranj

*Hokej
Državno prvenstvo – moški
ob 19.00 Maribor – Slavija junior

NEDELJA, 9. DECEMBER

*Nogomet
1. slovenska liga – 19. krog
ob 16.00 Aluminij – Celje

PONEDELJEK, 10. DECEMBER

*Košarka
1. ženska košarkarska liga, vnaprej odigrana tekma 13. kroga
ob 19.00 Maribor – Cinkarna Celje

OSTALO

*Kegljanje
Evropska liga prvakinj – 1/8 finala, ženske (povratna tekma, prvo so Nemke dobile s 7:1)
Sobota, 8. december, ob 12.00 (Golovec): Celje – SKK 98 Poing

*Alpsko smučanje
Ženske bodo ta konec tedna tekmovale v St. Moritzu v Švici. V soboto, 8. decembra, bo na sporedu superveleslalom, v nedeljo, 9. decembra, pa še paralelni slalom. Nastopila bo tudi Mariborčana Ilka Štuhec.