Štajerski vikend športni napovednik

PETEK, 12. OKTOBER

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 3. krog
ob 20.00 FutureNet Maribor – KMN Bronx Škofije
ob 21.00 Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Sevnica
2. slovenska futsal liga – 3. krog
ob 19.30 Futsal klub Kebelj – KMN Velike Lašče

SOBOTA, 13. OKTOBER

*Nogomet
2. slovenska liga – 11. krog
ob 15.30 Nafta 1903 – Rogaška
3. slovenska liga – sever – 9. krog
ob 15.30 Mons Claudius – Avto Grubelnik Dravograd
ob 15.30 Zreče – Tehnotim Pesnica
ob 17.00 Šampion – Dravinja

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 1. krog Lige Nova KBM
ob 19.00 Hopsi Polzela – Zlatorog Laško
ob 19.00 Šentjur – Rogaška
2. slovenska košarkarska liga – moški, 2. krog
ob 20.00 Celje – Brinox Medvode
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 1. krog
ob 19.00 Vojnik Gradbena trgovina G7 – AKK Branik Maribor
ob 19.00 Konjice – Bistrica
1. ženska košarkarska liga, 3. krog
ob 16.30 Konjice – Grosuplje
ob 17.00 Cinkarna Celje – Triglav
ob 19.30 Maribor – Domžale

*Rokomet
1. ženska rokometna liga – 4. krog
ob 19.30 ŽRK Velenje – Z’dežele Celje

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 1. krog
ob 17.00 Maribor – Panvita Pomgrad
ob 19.00 Hoče – Šoštanj Topolšica
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 1. krog
ob 16.30 Calcit Volley II – Nova KBM Branik
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 1. krog
ob 18.00 Nova KBM Branik II. – ŽOK Seto Ptuj
ob 19.30 ATK Grosuplje – Swatycomet Zreče

*Hokej
Liga IHL – moški
ob 18.00 ECE Celje – KHL Zagreb

NEDELJA, 14. OKTOBER

*Nogomet
3. slovenska liga – sever – 9. krog
ob 10.30 Videm pri Ptuju – Kety Emmi Bistrica
ob 15.30 Šmartno 1928 – Pohorje

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 5. krog
ob 19.00 HBC Nantes – Celje Pivovarna Laško

*Odbojka
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 1. krog
ob 17.00 Formula Formis (Hoče) – GEN-I Volley

OSTALO

*Nogomet
Liga narodov (Liga C, skupina 3) – 3. in 4. krog
Sobota, 13. oktober, ob 18.00: Norveška – Slovenija
Torek, 16. oktober, ob 20.45: Slovenija – Ciper

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 4. krog
Triglav – Konjice
Konstruktor – Hrastnik
1. A slovenska liga ženske, 4. krog
Impol – Miklavž
Celje – Proteus