Štajerski športni semafor – vikend rezultati

PETEK, 9. FEBRUAR

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 15. krog
FC Ivančna Gorica – FutureNet Maribor 1:8
Dobovec Pivovarna Kozel – Benedikt Avtodeli Džauš 3:0

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 16. krog
Hoče – Calcit Volley 3:2
Črnuče – Maribor 1:3

SOBOTA, 10. FEBRUAR

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 15. krog
Futsal klub Kebelj – KMN Tomaž Šic bar 1:1

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 17. krog Lige Nova KBM
Hopsi Polzela – Šentjur 85:74
Krka – Zlatorog Laško 69:58
2. slovenska košarkarska liga – moški, 21. krog
Konjice – LTH Castings 85:75
Mesarija Prunk Sežana – Celje 78:82
Plama Pur – Terme Olimia Podčetrtek 71:84
3. slovenska košarkarska liga – moški, 14. krog
Bistrica – Hrastnik 72:83

*Rokomet
1. slovenska NLB Leasing liga – moški – 15. krog
Maribor Branik – Trimo Trebnje 27:30
1. ženska rokometna liga – 13. krog
Zelene doline Žalec – Jadran Bluemarine Hrpelje Kozina 34:27
Mlinotest Ajdovščina – Z’dežele Celje 18:21

*Odbojka
3. slovenska liga – vzhod, moški, 13. krog
Radenci – Slovenska Bistrica 2:3
1. slovenska liga v odbojki – ženske – 15. krog
Nova KBM Branik – Zgornja Gorenjska 3:0
2. slovenska liga v odbojki – vzhod, ženske – 15. krog
Korvolley A – Nova KBM Branik II 0:3
ŽOK GSV Zava Ptuj – Swatycomet Zreče 0:3
ŽOK Ljutomer – Celje 2:3

NEDELJA, 11. FEBRUAR

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 11. krog
ob 17.00 Celje Pivovarna Laško – Paris Saint-Germain

OSTALO

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 13. krog
Calcit – Konjice 7:1 (3501:3253)
Ljubelj – Konstruktor 2:6 (3603:3645)
1. A slovenska liga ženske, 13. krog
Ljubelj – Celje 2:6 (3130:3265)
Litija 2001 – Impol 3:5 (3341:3351)

*Košarka
Kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2019 – ženske (3. krog, igrale so v dvorani Gimnazije Celje – Center):
Sobota, 10. februar: Slovenija – Francija 68:62

*Tenis
Slovenska ženska reprezentanca je nastopila v Pokalu Federacij. Slovenke so igrale v 1. evroafriški skupini, in sicer v Talinu. ‘Prvi lopar’ Slovenije je bila Konjičanka Tamara Zidanšek (178. igralka sveta).
Sreda: Slovenija – Hrvaška 1:2
Četrtek: Slovenija – Madžarska 1:2
Petek: Slovenija – Švedska 3:0