Štajerski športni semafor – vikend rezultati

Petek, 26. februar

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 17. krog
Dobovec Pivovarna Kozel – Potočje projektiranje Sevnica 7:3

*Košarka
Liga ABA – 25. krog
MZT Skopje – Tajfun 77:70

*Odbojka
Srednjeevropska liga, ženske
Linamar Bekescsabai – Nova KBM Branik 3:1
2. slovenska liga v odbojki – vzhod, ženske – 15. krog
Nova KBM Branik II. – Kostmann Slovenj Gradec 3:0

Sobota, 27. februar

*Nogomet
1. slovenska liga – 23. krog
Maribor – Celje 0:1

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 16. krog
Kebelj Pizzeria Salama – ŠD Mlinše 4:2

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 16. krog Lige Telemach
Zlatorog Laško – Rogaška 78:84
2. slovenska košarkarska liga – moški, 15. krog
ECE Celje – ECE Triglav 54:64
Terme Olimia Podčetrtek – Slovan 88:77
Parklji – Konjice 92:77
AKK Branik Maribor – Mesarija Prunk Sežana 75:71
3. slovenska košarkarska liga – moški, za mesta od 13 do 18, 1. krog
Ajdovščina – Bistrica 69:76
2. ženska košarkarska liga, 14. krog
Janina – Cerknica 45:53

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 13. krog
Prvo Plinarsko društvo Zagreb – Celje Pivovarna Laško 24:23
1. slovenska NLB Leasing liga – moški – 19. krog
Istrabenz Plini Izola – Maribor Branik 21:26

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, modra skupina, 5. krog
ACH Volley – Maribor 3:2
3. slovenska liga – vzhod, moški, 13. krog
ŠD Braslovče – Slovenska Bistrica 3:0
2. slovenska liga v odbojki – vzhod, ženske – 15. krog
Mozirje – Swatycomet Zreče 1:3
3. slovenska liga v odbojki – center, ženske – 13. krog
Kostak-Elmont – Celje 2:3

*Hokej
Mednarodna liga INL – četrtfinale (četrta tekma, igrali so na štiri zmage)
ECE Celje – Lustenau 1:4 (0:4 v zmagah za Lustenau)

Nedelja, 28. februar

*Košarka
2. ženska košarkarska liga, 14. krog
Konjice – Krka 68:53

*Rokomet
1. ženska rokometna liga – 15. krog
DP-Logik Branik – Celje Celjske mesnine 27:32

Ostalo

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 15. krog
Konstruktor – Brest 7:1 (3487:3124)
1. B slovenska liga moški, 15. krog
Lovrenc – Konjice 1:7 (3146:3344)
1. A slovenska liga ženske, 15. krog
Impol – Miklavž 6:2 (3150:3044)
Konstruktor – Brest 3:5 (3060:3132)
Celje – Proteus 6:2 (3304:3157)