Štajerski športni semafor – vikend rezultati

PETEK, 7. FEBRUAR

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 18. krog
Zlatorog Laško – Helios Suns 90:84
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 14. krog
Nazarje – Bistrica 75:65

SOBOTA, 8. FEBRUAR

*Košarka
2. slovenska košarkarska liga – moški, 18. krog
Celje – Troti 73:71
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 14. krog
Zagorje – Konjice 85:77
AKK Branik – Vojnik 81:52
1. ženska košarkarska liga, Liga za prvaka – 2. krog
Pro-Bit Konjice – Ježica 67:94
Cinkarna Celje – Triglav 78:65

*Rokomet
1. slovenska NLB liga – moški – 17. krog
Maribor Branik – Jeruzalem Ormož 28:32

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, modra skupina – 3. krog
Merkur Maribor – Krka 3:0
1. slovenska liga – moški, zelena skupina – 1. krog
Šoštanj Topolšica – Hoče 0:3
3. slovenska liga – vzhod, moški, 13. krog
Slovenska Bistrica – TAB Mežica 3:0
Srednjeevropska liga – MEVZA – ženske – finalni turnir v Novi Gorici
Polfinale:
Jedinstvo Brčko – Calcit Volley 0:3
Nova KBM Branik – GEN-I Volley 3:1
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 14. krog
Weiler Volley Zreče – OD Krim 2:3

NEDELJA, 9. FEBRUAR

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 11. krog
ob 17.00 Celje Pivovarna Laško – Paris Saint-Germain Handball

*Odbojka
Srednjeevropska liga – MEVZA – ženske – finalni turnir v Novi Gorici
Za tretje mesto:
ob 16.00 Jedinstvo Brčko – GEN-I Volley
Finale:
ob 20.00 Calcit Volley – Nova KBM Branik

OSTALO

*Hokej
Olimpijske kvalifikacije (skupina G, turnir na Jesenicah)
Tekme slovenske reprezentance:
Četrtek, 6. februar: Slovenija – Litva 12:2
Petek, 7. februar: Slovenija – Hrvaška 70
Nedelja, 9. februar, ob 19.00: Slovenija – Japonska
Slovenijo zastopa tudi Celjan Ken Ograjenšek.
V zadnji krog olimpijskih kvalifikacij se uvrsti le zmagovalec. Slovenijo v primeru zmage čaka turnir v Oslu z Norveško, Dansko in Južno Korejo. V Peking 2022 bo potoval le zmagovalec.

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 13. krog
Ograjca – Konjice 2:6 (3281:3293)
Gorica – Konstruktor 2:6 (3339:3494)
1. A slovenska liga ženske, 13. krog
Celje – Ljubelj 4:4 (3061:3059)