Štajerski športni semafor – vikend rezultati

PETEK, 29. NOVEMBER

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 10. krog
KMN Tomaž Šic Bar – Dobovec Pivovarna Kozel 3:4
2. slovenska futsal liga – 10. krog
Futsal klub Dobrepolje – Futsal klub Kebelj 5:2

*Rokomet
1. slovenska NLB liga – moški – 12. krog
Maribor Branik – Krka 23:26

SOBOTA, 30. NOVEMBER

*Nogomet
1. slovenska liga – 19. krog
Celje – Mura 1:0
Maribor – Triglav 0:2

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 9. krog
Helios Suns – Zlatorog Laško 98:81
2. slovenska košarkarska liga – moški, 9. krog
Celje – Mesarija Prunk Sežana 62:97
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 7. krog
Vojnik – AKK Branik 65:83
1. ženska košarkarska liga, 11. krog
Pro-Bit Konjice – Ježica 36:77
Cinkarna Celje – Jasmin sport Ledita 84:45
Grosuplje – Maribor 71:62

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 10. krog
Hiša Na Kolesih Triglav – Hoče 3:0
Salonit Anhovo – Maribor 3:2
3. slovenska liga – vzhod, moški, 7. krog
SiPlayer Fram – Slovenska Bistrica 2:3
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 8. krog
Formis (Hoče) – GEN-I Volley 0:3
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 8. krog
Weiler Volley Zreče – ŽOK Triglav Kranj 3:0

*Hokej
Liga IHL – moški
Slavija Junior – True Celje 2:1

NEDELJA, 1. DECEMBER

*Nogomet
2. slovenska liga – zaostala tekma 7. kroga
ob 13.00 Brda – Rogaška

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 10. krog
ob 19.00 Elverum Handball – Celje Pivovarna Laško

*Hokej
Državno prvenstvo – moški
ob 19.00 Maribor – Sij Acroni Jesenice

OSTALO

*Rokomet
Svetovno prvenstvo – ženske (Kumamoto, Japonska)
Tekme Slovenije v skupini A:
Sobota, 30. november: Slovenija – Nizozemska 32:26
Ponedeljek, 2. december, ob 12.30: Slovenija – Norveška
Torek, 3. december, ob 10.00: Slovenija – Angola
Četrtek, 5. december, ob 7.00: Slovenija – Kuba
Petek, 6. december, ob 7.00: Slovenija – Srbija
*V drugi del tekmovanja vodijo prva tri mesta. V slovenski reprezentanci je tudi članica celjskega kluba Z’dežele Jasmina Pišek.

Zbral: Jure Mernik
Foto: Danilo Vezjak, SNportal