Štajerski športni semafor – vikend rezultati

PETEK, 22. NOVEMBER

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 9. krog (tekma bo v Slovenski Bistrici)
Futsal klub Kebelj – KMN Miklavž TBS team24 4:7

*Rokomet
Pokal Challenge – 3. krog (prva tekma, povratna bo v nedeljo prav tako v Funchalu)
Madeira (POR) – Maribor Branik 31:23

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 9. krog
Maribor – Krka 3:0

*Hokej
Državno prvenstvo – moški
Maribor – True Celje 2:4

SOBOTA, 23. NOVEMBER

*Nogomet
1. slovenska liga – 18. krog
Celje – Olimpija 1:3
2. slovenska liga – 19. krog
Fužinar Vzajemci – Rogaška 3:2

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 8. krog
Zlatorog Laško – Terme Olimia Podčetrtek 72:69
2. slovenska košarkarska liga – moški, 8. krog
ECE Triglav – Celje 72:60
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 6. krog
Nazarje – Vojnik 79:68
AKK Branik – Konjice 85:51
1. ženska košarkarska liga, 10. krog
Akson Ilirija – Cinkarna Celje 45:96
Maribor – Pro-Bit Konjice 55:58

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 9. krog
Hoče – Črnuče 3:0
3. slovenska liga – vzhod, moški, 6. krog
Fužinar II Sij Metal – Slovenska Bistrica 3:1
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 7. krog
Formis (Hoče) – Nova KBM Branik 1:3
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 7. krog
OD Krim – Weiler Volley Zreče 1:3

*Hokej
Liga IHL + DP – moški
Triglav – True Celje 5:3

NEDELJA, 24. NOVEMBER

*Nogomet
1. slovenska liga – 18. krog
Aluminij – Maribor 0:2

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 9. krog
Celje Pivovarna Laško – Pick Szeged 23:34
Pokal Challenge – 3. krog (povratna tekma)
Madeira (POR) – Maribor Branik 23:20

OSTALO

*Futsal
Turnir elitnega dela UEFA lige prvakov (v Moskvi). Spored tekem:
Torek, 19. november:
Dobovec Pivovarna Kozel – Halle-Gooik (BEL) 3:1
KPRF (RUS) – Mostar SG 7:2
Sreda, 20. november:
Mostar SG – Dobovec Pivovarna Kozel 1:6
KPRF (RUS) – Halle-Gooik (BEL) 2:1
Petek, 22. november:
Halle-Gooik (BEL) – Mostar SG 8:3
Dobovec Pivovarna Kozel – KPRF (RUS) 2:5

*Rokomet
Pripravljalne tekme pred svetovnim prvenstvom – ženske (turnir v Tokiu)
Tekme Slovenije:
Četrtek, 21. november: Slovenija – Japonska 28:28
Sobota, 23. november: Slovenija – Brazilija 33:29
Nedelja, 24. november: Slovenija – Francija 21:33
*V slovenski reprezentanci sta tudi članica celjskega kluba Z’dežele Jasmina Pišek in članica RK Zelene doline žalec Anika Strnad. Slovenke prva tekma na SP na Japonskem čaka v soboto, 30. novembra.

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 9. krog
Konjice – Ljubelj 3:5 (3347:3452)
Ograjca – Konstruktor 3:5 (3388:3395)
1. A slovenska liga ženske, 9. krog
Impol – Proteus 1:7 (3121:3275)
Calcit – Celje 6:2 (3167:3157)

Foto: Danilo Vezjak, SNportal