Štajerski športni semafor – vikend rezultati

PETEK, 15. NOVEMBER

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 8. krog
Dobovec Pivovarna Kozel – Siliko 2:2
2. slovenska futsal liga – 8. krog
KMN Meteorplast – Futsal klub Kebelj 8:5

*Košarka
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 5. krog
Janče Ljubljana – AKK Branik 70:85

*Rokomet
1. ženska rokometna liga – 9. krog
Ž.U.R.D. Koper – Z’dežele Celje 21:23

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 8. krog
Maribor – Šoštanj Topolšica 3:0
3. slovenska liga – vzhod, moški, 5. krog
Panvita Pomgrad II – Slovenska Bistrica 3:0
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 6. krog
Nova KBM Branik – Ankaran 3:0
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 6. krog
Weiler Volley Zreče – Calcit Volley II 3:2

SOBOTA, 16. NOVEMBER

*Nogomet
2. slovenska liga – 18. krog
Kalcer Radomlje – Rogaška 5:0

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 7. krog
Hopsi Polzela – Zlatorog Laško 102:78
Rogaška – Terme Olimia Podčetrtek 83:48
2. slovenska košarkarska liga – moški, 7. krog
Troti – Celje 74:72
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 5. krog
Konjice – Nazarje 92:72

*Rokomet
1. ženska rokometna liga – 9. krog
Velenje – Zelene doline Žalec 20:28

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 8. krog
Salonit Anhovo – Hoče 3:0
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 6. krog
Luka Koper – Formis (Hoče) 3:0

*Hokej
Liga IHL – moški
Crvena zvezda – True Celje 11:2

NEDELJA, 17. NOVEMBER

*Rokomet
1. slovenska NLB liga – moški – 10. krog
Slovenj Gradec 2011 – Celje Pivovarna Laško 18:31
Dobova – Maribor Branik 25:24

*Hokej
Liga IHL – moški
Crvena zvezda – True Celje 7:2

OSTALO

*Nogomet
Kvalifikacije za evropsko prvenstvo – 9. in 10. krog (sobotna tekma je bila v Stožicah)
Sobota, 16. november: Slovenija – Latvija 1:0
Torek, 19. november, ob 20.45: Poljska – Slovenija
*V slovenski reprezentanci je tudi Benjamin Verbič iz Vojnika.

*Košarka
Kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2021 – 1. in 2. krog (prva tekma je bila v Celju, druga v Sofiji)
Četrtek, 14. november: Slovenija – Grčija 70:64
Nedelja, 17. november: Bolgarija – Slovenija 64:72
*V slovenski reprezentanci so tudi: igralki Cinkarne Celje Aleksandra Krošelj in Maruša Seničar ter košarkarica Maribora Merisa Dautović. Selektor je trener Celjank Damir Grgić.

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 8. krog
Konstruktor – Konjice 6:2 (3379:3185)
1. A slovenska liga ženske, 8. krog
Celje – Miklavž 0:8 (3037:3168)
Triglav – Impol 2:6 (3179:3388)

Zbral: Jure Mernik