Štajerski športni semafor – vikend rezultati

PETEK, 25. OKTOBER

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 6. krog
ŠD Extrem – Futsal klub Kebelj 2:1

*Košarka
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 3. krog
Janče Ljubljana – Bistrica 108:69

*Odbojka
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 3. krog
Nova KBM Branik – SIP Šempeter 3:0

SOBOTA, 26. OKTOBER

*Nogomet
1. slovenska liga – 15. krog
Maribor – Celje 1:0
2. slovenska liga – 15. krog
Roltek Dob – Rogaška 4:1
3. slovenska liga – vzhod – 10. krog
Zreče – Dravinja 2:3
Veržej – Kety Emmi Bistrica 3:3
Šampion – Avto Rajh Ljutomer 7:0

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 4. krog
Zlatorog Laško – Šentjur 89:76
Rogaška – Gorenjska gradbena družba Šenčur 66:57
Helios Suns – Terme Olimia Podčetrtek 80:53
2. slovenska košarkarska liga – moški, 3. krog
LTH Castings – Celje 81:94
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 3. krog
Konjice – Vojnik 76:87
1. ženska košarkarska liga, 4. krog
Konjice – Cinkarna Celje 57:110

*Rokomet
1. ženska rokometna liga – 6. krog
Z’dežele Celje – Ptuj 25:20

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 5. krog
Hoče – Krka 1:3
Maribor – Hiša Na Kolesih Triglav 3:1
3. slovenska liga – vzhod, moški, 3. krog
TAB Mežica – Slovenska Bistrica 3:0
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 3. krog
Ankaran – Formis (Hoče) 3:0
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 3. krog
Weiler Volley Zreče – Roto-Kema Puconci 3:1

*Hokej
Liga IHL + DP – moški
True Celje – Slavija junior 3:4

NEDELJA, 27. OKTOBER

*Rokomet
1. ženska rokometna liga – 6. krog
ob 18.00 Zelene doline Žalec – Mlinotest Ajdovščina

Razno

*Futsal
Kvalifikacije za svetovno prvenstvo – glavni del (turnir v Skopju)
Tekme Slovenije:
Četrtek, 24. oktober: Slovenija – Severna Makedonija 6:1
Petek, 25. oktober: Slovenija – Ukrajina 2:2
Nedelja, 27. oktober, ob 20.00: Slovenija – Kosovo
*Slovenski dres nosijo tudi igralci Dobovca Pivovarne Kozel: Teo Turk, Damir Puškar, Rok Mordej, Alen Fetić, Klemen Duščak, Kristjan Čujec, Žiga Čeh.
V elitni del, ki bo januarja in februarja, se uvrstita prvi dve ekipi. Svetovno prvenstvo pa bo jeseni 2020 v Litvi.

*Rokomet
Pripravljalni tekmi:
Petek, 25. oktober (Ormož): Slovenija – Nizozemska 29:29
Nedelja, 27. oktober, ob 17.30 (Maribor): Slovenija – Srbija
*Za Slovenijo igrajo tudi člani Celja Pivovarne Laško: Klemen Ferlin, Tilen Kodrin, Vid Poteko.

*Kegljanje
Slovenske lige
1. A slovenska liga moški, 6. krog
Konjice – Gorica 2:6 (3345:3379)
Konstruktor – Hrastnik 7:1 (3474:3032)
1. A slovenska liga ženske, 6. krog
Brest – Impol 7: 1 (3419:3338)
Proteus – Celje 6:2 (3262:3168)

Zbral: Jure Mernik