Štajerski športni semafor – vikend rezultati

PETEK, 11. OKTOBER

*Futsal
2. slovenska futsal liga – 4. krog
Mlinše – Futsal klub Kebelj 9:0

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 2. krog
Zlatorog Laško – Gorenjska gradbena družba Šenčur 66:93
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 1. krog
Janče Ljubljana – Konjice 83:71

SOBOTA, 12. OKTOBER

*Nogomet
2. slovenska liga – 13. krog
Koper – Rogaška 3:0
3. slovenska liga – vzhod – 8. krog
Avto Rajh Ljutomer – Dravinja 2:8
Zreče – Radgona 2:0
Šampion – Podvinci 3:2

*Košarka
1. slovenska košarkarska liga – 2. krog
Šentjur – Helios Suns 75:63
Rogaška – Hopsi Polzela 82:75
2. slovenska košarkarska liga – moški, 1. krog
PVC Nagode Postojna – Celje 80:74
3. slovenska košarkarska liga – vzhod – moški, 1. krog
Zagorje – Vojnik 71:70
AKK Branik – Bistrica 101:77
1. ženska košarkarska liga, 3. krog
Konjice – Akson Ilirija 50:37
Cinkarna Celje – Triglav 89:43
Domžale – Maribor 65:70

*Rokomet
1. slovenska NLB liga – moški – 6. krog
Jeruzalem Ormož – Maribor Branik *prestavljeno na 30. oktober
1. ženska rokometna liga – 4. krog
Litija – Zelene doline Žalec 18:28

*Odbojka
1. slovenska liga – moški, 2. krog
Krka – Maribor 2:3
Črnuče – Hoče 3:2
1. A slovenska liga v odbojki – ženske – 1. krog
Calcit Volley – Nova KBM Branik 3:0
1. B slovenska liga v odbojki – ženske – 3. krog
ŽOK Triglav Kranj – Weiler Volley Zreče 3:2

*Hokej
Liga IHL – moški
True Celje – Crvena Zvezda 2:8

NEDELJA, 13. OKTOBER

*Nogomet
3. slovenska liga – vzhod – 8. krog
Šmartno 1928 – Kety Emmi Bistrica 5:3

*Rokomet
Liga prvakov – skupinski del, 4. krog
Paris Saint-Germain Handball – Celje Pivovarna Laško 27:18

*Hokej
Liga IHL – moški
ob 19.30 True Celje – Crvena Zvezda

OSTALO

*Nogomet
Kvalifikacije za evropsko prvenstvo – 7. in 8. krog
Četrtek, 10. oktober: Severna Makedonija – Slovenija 2:1
Nedelja, 13. oktober, ob 20.45 (Stožice): Slovenija – Avstrija
*V slovenski reprezentanci je tudi Benjamin Verbič iz Vojnika.

*Futsal
Turnir glavnega dela UEFA lige prvakov (v Podčetrtku):
Sreda, 9. oktober:
Sporting CP : Mostar SG 5:0
Ekonomac Kragujevac : FK Dobovec 0:4
Četrtek, 10. oktober:
Ekonomac Kragujevac : Sporting CP 1:12
FK Dobovec : Mostar SG 7:2
Sobota, 12. oktober:
Mostar SG : Ekonomac Kragujevac 1:1
FK Dobovec : Sporting CP 0:3

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 4. krog
Konjice – Ograjca 2:6 (3298:3326)
Konstruktor – Gorica 5:3 (3355:3332)
1. A slovenska liga ženske, 4. krog
Ljubelj – Celje 5:3 (3218:3181)

Zbral: Jure Mernik