Štajerski športni semafor – vikend rezultati

PETEK, 17. MAREC

*Futsal
1. slovenska futsal liga – 1/4 finale (prve tekme, druge tekme bodo 24. marca)
KMN Oplast Kobarid – Dobovec Pivovarna Kozel 5:1
PROEN Maribor – Zavas Siliko 8:3

*Košarka
2. slovenska košarkarska liga – moški, 19. krog
Celje – Ljubljana 79:70
3. slovenska košarkarska liga vzhod – moški, za razvrstitev, 4. krog
Bistrica – Ježica 78:76

*Odbojka
Pokal Slovenije – ženske (sklepni turnir v Kranju)
Polfinale:
Calcit Volleybal – Formula Formis 3:0
Nova KBM Branik – Volleybal Ljubljana 3:0

SOBOTA, 18. MAREC

*Nogomet
1. slovenska liga – 25. krog
Celje – Maribor 1:1
3. slovenska liga – sever – 15. krog
Maribor B – Mons Claudius 2:1
Rogaška – Dravograd 2:2
S. Rojko Dobrovce – Šampion 1:0
Korotan Prevalje – Šmarje pri Jelšah 3:1

*Košarka
2. slovenska košarkarska liga – moški, 19. krog
Konjice – Elektra Šoštanj 74:76
Mednarodna ženska regionalna košarkarska liga WABA (sklepni turnir v Podgorici)
Polfinale:
Montana 2003 – Athlete Celje 74:85
Beroe – Budučnost Bemax 66:64
1. ženska košarkarska liga, Liga za prvaka, 4. krog
Konjice – Maribor 62:66

*Rokomet
1. slovenska NLB Leasing liga – moški – Liga za prvaka, 1. krog
Urbanscape Loka – Celje Pivovarna Laško 25:36

*Odbojka
Pokal Slovenije – ženske (sklepni turnir v Kranju)
Finale:
Calcit Volleybal – Nova KBM Branik 2:3

NEDELJA, 19. MAREC

*Nogomet
3. slovenska liga – sever – 15. krog
ZU-VIL Brunšvik – Dravinja 2:2

*Košarka
Mednarodna ženska regionalna košarkarska liga WABA (sklepni turnir v Podgorici)
Za tretje mesto:
Montana 2003 – Budučnost Bemax 41:44
Finale:
Athlete Celje – Beroe 61:57

*Rokomet
1. slovenska NLB Leasing liga – moški – Liga za obstanek, 2. krog
ob 17.00 Maribor Branik – Trimo Trebnje 25:26

OSTALO

*Kegljanje
Slovenske lige – tekme so v glavnem v soboto popoldne
1. A slovenska liga moški, 18. krog
Konstruktor – Litija 6:2 (3337:3291)
Proteus – Konjice 6:2 (3478:3383)
1. A slovenska liga ženske, 18. krog
Adria – Impol 1:7 (3300:3396)
Celje – Brest 6:2 (3277:3123)